Vrijeme Čitanja: 2min | sri. 21.09.16. | 22:16

Nogometaši Real Madrida nisu uspjeli doći do pobjede u petom kolu španjolskog prvenstva.

'Kraljevi' su u petom kolu Primere na svom Santiago Bernabeuu odigrali 1:1 s Villarrealom i tako propustili priliku upisati 17. uzastopnu pobjedu u Primeri. Time bi trener Reala Zinedine Zidane srušio rekord Pepa Guardiole od 16 pobjeda u nizu u Španolskoj ali nije uspio. Zidane je odlučio odmoriti hrvatskog reprezentativca Luku Modrića, Mateo Kovačić je igrao od prve do 71. minute.

Prvi su do vodstva stigli gosti i to nakon što je Sergio Ramos igrao rukom, a Bruno Soriano je panenkom zabio za 1:0 u završnici prvog poluvremena. U prvih 45 minuta igre Real prvi put ove sezone nije uspio uputiti niti jedan šut u okvir protivničkog gola.

No, u nastavku su Ronaldo i društvo ubacili u višu brzinu te su stvorili mnogo šansi pred golom 'Žute podmornice'. Prvu je iskoristio Ramos u 48. minuti, iskupivši se tako za skrivljeni jedanaesterac. Do kraja utakmice je Real nastavio u istom ritmu, pokušavali su Bale, Ramos, Ronaldo, ali nije uspio doći do pogotka za pobjedu.

<iframe frameborder="0" width="640" height="360" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x4qor07" allowfullscreen></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/x4qor07_all-goals-real-madrid-1-1-villarreal-21-09-2016_sport" target="_blank">All Goals - Real Madrid 1-1 Villarreal 21.09.2016</a> <i>by <a href="http://www.dailymotion.com/mohtv" target="_blank">mohtv</a></i>

U drugoj utakmici večerašnjeg programa Sporting Gijon našeg Duje Čopa je izgubio u gostima kod Celte s 2:1. Domaćini su uspjeli slaviti u uzbudljivom susretu u Vigu u kojem je do tri minute prije kraja Sporting imao bod. No, Aspas je u 87. minuti bio siguran s bijele točke.

<iframe frameborder="0" width="640" height="360" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x4u4iit" allowfullscreen></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/x4u4iit_iago-aspas-goal-hd-celta-vigo-2-1-sporting-gijon-hd-21-09-2016_sport" target="_blank">Iago Aspas Goal HD Celta Vigo 2-1 Sporting...</a> <i>by <a href="http://www.dailymotion.com/sport2016" target="_blank">sport2016</a></i>

Prije toga je jedanaesterac za Sporting u 79. minuti iskoristio naš Čop, zabivši za izjednačenje 1:1, a Mallo je doveo domaćine u vodstvo u 66. minuti.

<iframe frameborder="0" width="640" height="360" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x4u4iij" allowfullscreen></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/x4u4iij_duje-cop-penalty-goal-hd-celta-vigo-1-1-sporting-gijon-21-09-2016-hd_sport" target="_blank">Duje Cop Penalty Goal HD Celta Vigo 1-1...</a> <i>by <a href="http://www.dailymotion.com/sporttivi" target="_blank">sporttivi</a></i>

Celta je tako upisala prvu pobjedu ove sezone, a Sportingu nije pomogao niti treći ovosezonski pogodak hrvatskog napadača.