Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 12.02.17. | 14:31

Odigrana je prva utakmica današnjeg programa 22. kola španjolskog prvenstva u kojoj nije bilo pobjednika.

Villarreal i Malaga su podijelili bodove odigravši 1:1. Malaga je u 14. minuti došla u vodstvo zahvaljujući svom najboljem napadaču Charlesu, koji je donio sreću gostima iz Andaluzije. 'Žuta podmornica' je još u prvom poluvremenu, a potom i u drugom imala nekoliko prilika za izjednačenje, ali veteran na golu Malage, 32-godišnji Kamerunac Kameni je bio sjajan.

Ipak, ništa nije mogao učiniti u 62. minuti kada je Rosales skrivio prekršaj i kapetan Bruno je bio precizan s bijele točke za izjednačenje 1:1 te povratak domaćina u igru.

<iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/ipBxWPnILW8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Nade Villarreala da bi danas mogao do pobjede klonule su nakon što je Soriano dobio izravni crveni karton zbog nesmotrenog poteza nad gostujućim igračem.

Malaga je ostala bez punog plijena i u 11. utakmici zaredom ali je barem uzela bod, Villarrealu, koji je sigiran na šestoj poziciji je to bio drugi remi zaredom.