Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 24.11.15. | 20:00

Već su odigrane dvije utakmice 5. kola Lige prvaka.

Pet utakmica – pet pobjeda. Nogometaši Zenita nastavljaju sjajnu jesen u Ligi prvaka.

Iako su i uoči utakmice protiv Valencije osigurali nastup u osmini finala elitnog europskog natjecanja, nogometaši Zenita su se potrudili i danas pobijediti. Tako su osigurali prvo mjesto uoči posljednje utakmice us kupini koju igraju Gentu.

Zenit je u vodstvo došao u 15. minuti u akciji koja je počela pred njihovim golom. U svega nekoliko sekundi lopta je došla ispred šesnaesterca 'Šišmiša', Šatov je izbjegao zaleđe i postigao gol. Na drugi gol čekalo se do 74. minute kada je zabio Dzjuba, ali sve je napravio Danny. On je odigrao odličan dupli pas sa Šatovim kojim su izbacili cijelu obranu Španjolaca, a onda Dzjubi nije bilo teško zabiti gol za konačnih 2:0.

Već je odigrana i utakmica između BATE Borisova i Bayera. Bjelorusi su već u 2. minuti poveli nakon katastrofalne pogreške njemačkog golmana Lena, a na izjednačenje se čekalo do 68. minute kada je Calhanoglu sjajno pronašao Mehmedija, a on još ljepše savladao Černika.