REUTERS/Guglielmo Mangiapane

VIDEO Zaustavili ‘kmečanje’: Stara dama se žalila na suđenje, iz Lazija im začepili usta

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 10.04.23. | 12:30

Iz Lazija su napisali kako Juventini puno pričaju, ali tek nakon utakmice…

Otkako je preuezo Lazio, Maurizio Sarri nije znao za pobjedu protiv Juventusa. Sve do ove subote. Nekadašnji trener Stare dame je četvrti put u karijeri i prvi put na klupi trenutnog kluba osjetio čari pobjede protiv najtrofejnije talijanske momčadi, a iako je njegova momčad bila dominantna, poslije utakmice su se ljudi iz Juventusa prozvali sudačku organizaciju i glavnog arbitra utakmice Marca Di Bella zbog, po njima, jako lošeg i iznimno domaćinskog suđenja.

Nakon 90 minuta je na semaforu bilo 2:1, Zaccagni je bio heroj utakmice, a Stara dama je još jednom ove sezone pobacila. Iako su u bijelo-crnom taboru uvjereni da su za poraz najviše zaslužni ‘ljudi u crnom’, Lazio je na društenim mrežama efektno odgovorio na insinuacije.

Sljedećeg dana puno pričaju. Sretan Uskrs”, stoji u opisu videa, a isti pogledajte u nastavku: