Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 24.03.17. | 19:38

Domaćini Svjetskog prvenstva nemaju previše razloga za zadovoljstvo.

Rusija je u Krasnodaru odigrala prijateljsku utakmicu protiv Obale Bjelokosti, a njihovi navijači nemaju nikakvog razloga za zadovoljstvo. Gosti su pobijedili s 2:0, a bio je ovo treći poraz u posljednje četiri prijateljske utakmice koje je igrala ruska reprezentacija u sklopu priprema za Svjetsko prvenstvo kojem je domaćin sljedeće godine. Prije Obale Bjelokosti, Rusija je izgubila od Kostarike i Katara, a jedinu pobjedu u zadnje četiri utakmice upisala je protiv Rumunjske.

Danas je Ruse u rezultatski minus u 30. minuti doveo napadač Aston Ville Jonathan Kodjia, a konačnih 2:0 postigao je Wilfried Zaha sjajnim golom u 70. minuti. Napadač Crystal Palace je u pohodu na gol prošao nekoliko ruskih nogometaša i mirno savladao Igora Akinfeeva.

(Screenshot: Video)