Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 30.11.16. | 22:58

Prvi pogodak u dresu Atletico Madrida zabio je hrvatski reprezentativac Šime Vrsaljko.

Njegov Atletico Madrid je u prvoj utakmici 1/16 finala španjolskog Kupa kralja s uvjerljivih 6:0 slavio u gostima kod Guijuela. Goste je u vodstvo doveo Niguez s bijele točke u 29. minuti, a onda je na 2:0 povisio Šime Vrsaljko pri samom kraju prvog poluvremena. To mu je bio prvi pogodak u dresu madridske momčadi.

Atletico je do kraja susreta lijepo natrpao mrežu domaćina. Carrasco je bio precizan u 49. i 54. minuti, Correa je zabio u 57., a Nunez je u 85. minuti postavio konačan rezultat.

Dodajmo da je Barcelona odigrala tek 1:1 kod trećeligaša Herculesa.

Kup kralja, 1/16 finala, prve utakmice:

Cordoba – Malaga 2:0 (Rodri 71', Dominguez 83')
Granada – Osasuna 1:0 (Toral 52')
Guijuelo – Atletico Madrid 0:6 (Niguez 29' 11m, Vrsaljko 45', Carrasco 49', 54', Correa 57', Nunez 85')
UCAM Murcia – Celta Vigo 0:1 (Gomez 42')
Hercules - Barcelona 1:1 (Mainz 52'/Alena 58')

(Foto: Screenshot Dailymotion)