Cucco Ricucchi / ipa-agency.net

VIDEO Verona bolja od Erlićevog Sassuola u okršaju začelja, pobjeda Bologne u Bergamu

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 03.03.24. | 20:47

U derbiju začelja 27. kola Talijanske lige Verona je na svom travnjaku svladala Sassuolo s 1-0 i pobjegla nakratko iz opasne zone.

Gol vrijedan pobjede postigao je Poljak Karol Swiderski u 79. minuti, a Martin Erlić je odigrao cijelu utakmicu za goste. Gol pogledajte OVDJE.

Verona je sada 17. s 23 boda,a Sassuolo je sada predzadnji s 20 bodova.

U susretu 27. kola talijanskog nogometnog prvenstva Bologna je na gostovanju u Bergamu pobijedila Atalantu sa 2-1 učvrstivši se na četvrtom mjestu, posljednjem koje osigurava Ligu prvaka. Atlanta je povela u 28. minuti golom Ademole Lookmana iz kaznenog udarca, no gosti su u nastavku okrenuli rezultat golovima Joshue Zirkzee u 57. minuti, te Lewisa Fergusona tri minute kasnije. Za Atalantu je Mario Pašalić igrao do 62. minute, dok Nikola Moro nije nastupio za goste. Bologna je četvrta sa 51 bodom, dok je Atalanta šesta sa 46 bodova.