Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 30.08.14. | 00:30

Odličnu utakmicu odigrala je Valencia u sklopu 2. kola španjolske Primere.

'Šišmiši' su na Mestalli s uvjerljivih 3:0 došli do prve prvenstvene pobjede, a tijekom cijelog susreta protiv Malage domaćini su bili bolja momčad, ali i puno konkretniji u realizaciji svojih prilika. Naime, obje momčadi uputile su po 4 udarca na protivnička vrata, ali je Valencia bila puno preciznija, a u tome im je pomogla i činjenica da je Malaga već u 27. minuti ostala s igračem manje nakon isključenja Dardera.

Nisu se gosti ni snašli i postavili igru s devetoricom igrača u polju, a već je bilo 1:0. Igrala se 31. minuta, Gaya je ubacio s lijeve strane, a Paco se sjajno snašao i postigao vodeći gol. U samom finišu poluvremena već je bilo 2:0. Welington je skrivio kazneni udarac, Kameni brani udarac Pareje, ali kapetan Valencie natrčava na odbijenu loptu i sprema je u mrežu. Konačnih 3:0 postavio je Piatti u 56. minuti susreta.

U drugoj večeras odigranoj utakmici Getafe je s minimalnih 1:0 savladao Almeriu, a jedini gol dao je Vasquez u 29. minuti. Sammir je za domaću momčad igrao do 63. minute na poziciji ofenzivnog veznog, a tada ga je zamijenio Lafita.