REUTERS/Annegret Hilse

VIDEO Utakmica za anale: Hattrick glavom i Francuz koji je promašio dva penala

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 20.08.23. | 18:10

Hrvatski reprezentativac Josip Juranović je ostao na klupi.

Nogometaši Union Berlina pobijedili su na svom terenu Mainz sa 4-1, u utakmici prvog kola Bundeslige.

Trostruki strijelac bio je Kevin Behrens, koji je pogotke postigao u prvoj, devetoj i 70. minuti, a četvrti gol postigao je Srbin Miloš Pantović u šestoj minuti nadoknade vremena.

Zanimljivo, Behrens je prvi igrač u povijesti lige otkako se prati detaljna statistika, koji je postigao hattrick glavom.

Jedini pogodak za Mainz postigao je Francuz Antoni Caci u 64. minuti, ali dodatna muka na ovaj bolni poraz jest da su gosti na utakmici promašili čak dva penala - oba je zapucao Francuz Ludovic Ajorq (63, 88). Time je ušao neslavno u povijest kao jedini igrač kojemu je to pošlo za rukom u povijesti Bundeslige.

Video najzanimljivijih trenutaka pogledajte OVDJE.