Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 29.01.17. | 16:21

Gotovo nevjerojatna scena zabilježena je u susretu engleskog FA kupa.

U završnici prve utakmice 1/16 finala engleskog FA kupa između Fulhama i Hulla vidjeli smo nevjerojatnu situaciju u kojoj Abel Hernandez nije uspio iskoristiti čak dva jedanaesterca, oba u razmaku od samo jedne minute.

Postao je pravi tragičar svoje momčadi, koja je na kraju izgubila s 4:1. Pitanje pobjednika do te 87. minute je doduše već bilo riješeno, ali poraz Hulla je mogao biti malo manje bolniji da je Hernandez uspio svladati domaćeg vratara Fulhama Marcusa Bettinellija. Bettinelli je prvi pokušaj obranio, ali pritom i skrivio novi penal, no Hernandez niti iz drugog pokušaja nije uspio poslati loptu u mrežu.

<iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/mdYte2f1oOE" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Fulham je tako u četvrtom kolu FA kupa slavio s 4:1. Strijelci za domaćine su bili Aluko u 17. minuti, Martin u 54., Sessegnon u 66. minuti, a Johansen je u 78. minuti postavio konačan rezultat. Kod Hulla je poraz ublažio Evandro u 49. minuti.