Jonathan Moscrop/NEWSCOM

VIDEO Tako je, Niksi! Vlašić ušao u igru u devetoj minuti pa Torinu donio pobjedu u drugom poluvremenu!

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 06.11.23. | 23:35

Zabio je ključan pogodak za svoju momčad nakon 176 dana posta!

Torino je u 11. kolu Serie A na svom travnjaku pobijedio Sassuolo s 2-1, a pobjednički pogodak postigao je hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić.

Vlašić je počeo na klupi, ali ga je Ivan Jurić uveo u igru već u 9. minuti umjesto ozlijeđenog Riccija. U 68. minuti je iz blizine pogodio za pobjedu Torina, a to mu je prvi pogodak ove sezone.

Pogoak Vlašića pogledajte OVDJE (Arenasport)

Paragvajac Antonio Sanabria doveo je Torino u vodstvo u petoj minuti, a Norvežanin Kristian Thorstvedt izjednačio je u 18. Martin je kao kapetan gostiju odigrao cijeli susret.

Torino je 12.s 15 bodova,a Sassuolo 14. s 11.