Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 09.01.16. | 22:50

U 20. kolu francuskog nogometnog prvenstva, Monaco je protiv Ajaccioa odigrao 2:2.

Hrvatski reprezentativni vratar Danijel Subašić je primio dva pogotka Boutaiba i Tshibumba i to već u prvih pola sata igre, no momčad iz Kneževine su od neočekivanog poraza spasili Fabinho u 51. minuti iz penala i Carvalho u 73. minuti iz igre. Mario Pašalić je 'grijao' domaću klupu.

All Goals - Monaco 2-2 GFC Ajaccio - 09-01-2016 by FranceCup3

Iznenađenje ove sezone Angers je upisao 2:0 domaću pobjedu protiv Caena i izbio na drugo mjesto ljestvice. No, zaostatak za nedodirljivim PSG-om je ogromnih 20 bodova.