REUTERS/Isabel Infantes

VIDEO Šou Rodryga i Viniciusa u velikoj pobjedi Reala nad Valencijom

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 11.11.23. | 22:48

Luka Modrić je u pobjedi igrao od 60. minute

Real je lakoćom stigao do pobjede na svom terenu protiv Valencije svladavši ju s 5-1.

Sve je za Madriđane krenulo kao po naručenom receptu već u trećoj minuti kada je Carvajal pogodio za 1-0 na asistenciju Kroosa.

Prije konca prvog poluvremena za drugi pogodak kombinirali su Brazilci – Rodrygo u ulozi asistenta, a Vinicius u ulozi strijelca.

U 49. minuti Kraljevi su zabili po istom poučku, Rodrygo je ponovno pronašao sunarodnjaka Viniciusa.

A onda je Rodrygu dodijalo dodavati pa je već minutu kasnije odlučio zabiti za 4-0 Reala.

Epitet igrača utakmice Rodrygo je potvrdio svojim drugim pogotkom na utakmici u 84. minuti za velikih Real Madrid 5 Valencia 0. Počasni pogodak za Valenciju zabio je Duro u finišu ogleda.

Luka Modrić je u pobjedi igrao od 60. minute.