Vrijeme Čitanja: 2min | ned. 05.10.14. | 17:05

Neizvjesno je bilo u današnjim utakmicama Serie A. Dvije su se riješile u sudačkoj nadoknadi, Lazio se branio s igračem manje punih 40 minuta, a Sampdoria je došla do nove pobjede.

Iako je 40 minuta igrao s igračem manje, lazio je uspio osvojiti tri boda protiv Sassuola. Mauri je već u 9. minuti lijepim udarcem s više od 20 metara doveo Rimljane u vodstvo, a na 2:0 je u 25. nakon kornera povisio novi Laziov junak Đorđević. Lazio je taj pogodak očigledno previše slavio jer im je Sassuolo 'prodao' nevjerojatnu akciju prilikom izvođenja lopte s centra, a tu je izvedbu u gol pretvorio Berardi. Domaćini su se ipak vrlo brzo pribrali te je Candreva u 35. postigao gol za 3:1, a s tim rezultatom se otišlo i na poluvrijeme. U 50. minuti Cana je skrivio kazneni udarac te dobio crveni karton, a Berardi je svojim drugim golom smanjio na 3:2, ali Sassuolo u posljednjih 40 minuta utakmice nije uspio doći do izjednačenja te su nakon ovog poraza posljednji na tablici Serie A.

Genoa je do vrijedne pobjede u Parmi došla u 3. minuti sudačke nadoknade kada je gol postigao Matri. Prethodno je Perotti doveo Genovu u vodstvo, a Coda izjednačio na 1:1. Siniša Mihajlović sa svojom Sampdoriom nastavlja s odličnim rezultatima, a novu pobjedu donio mu je Gabbiadini golom u 35. minuti. Udinese je bod izgubio u sudačkoj nadoknadi kada je Widmar skrivio jedanaesterac, a Cascione ga iskoristio te tako anulirao Fernadesov gol. Empoli je bez većih problema savladao Palermo rezultatom 3:0.

SERIE A, 6. KOLO

Subota:

Verona – Cagliari 1:0 (Tachtsidis 89')
Milan – Chievo 2:0 (Muntari 55', Honda 78')

Nedjelja

Empoli – Palermo 3:0 (Maccarone 4', Tonelli 33', Pucciarelli 63')
Lazio – Sassuolo 3:2 (Mauri 9', Đorđević 25', Candreva 35'/Berardi 26', 50'-11m)
Parma – Genoa 1:2 (Coda 66'/Perotti 53', Matri 90')
Sampdoria – Atalanta 1:0 (Gabbiadini 35')
Udinese – Cesena 1:1 (Fernandes 62'/Cascione 90'-11m)
18:00 Juventus – Roma
20:45 Fironetina – Inter
20:45 Napoli – Torino