Vrijeme Čitanja: 2min | ned. 12.04.15. | 17:10

Roma nastavlja s lošim rezultatima. Danas je uzela samo bod kod Torina te izgubila drugo mjesto na prvenstvenoj tablici.

Ne tako davno Roma je prijetila Juventusu u borbi za scudetto, a onda je krenuo pad momčadi Rudija Garcie. Zapanjujući niz remija udaljio ih je od borbe za naslov prvaka, a nakon dvije pobjede, danas je Roma opet odigrala neriješeno. Doduše, u Torinu su Rimljani imali prednost jer je Florenzi iskoristio kazneni udarac u 58. minuti utakmice, no 7 minuta nakon toga konačnih 1:1 postavio je Maxi Lopez.

Osim što nisu ostvarili pobjedu, igrači Rome su izgubili i drugi poziciju i to od najljućih rivala – Lazija. Momčad Stefana Piolija u odličnoj je formi, a šesto uzastopnu pobjedu ostvarili su protiv Empolija i to na impresivan način. Već nakon prvog poluvremena je bilo 3:0, a u nastavku je Anderson potvrdio pobjedu svoje momčadi.

Ivan Strinić odigrao svih 90 minuta za Napoli koji je bio uvjerljiv protiv Fiorentine, a u utakmici Udinesea i Palerma igrali su Stipe Perica i Mato Jajalo – Perica od 46., a Jajalo do 67. minute. Šime Vrsaljko i dalje ne konkurira za Sassuolo te nije igrao na utakmici protiv Atalante koju je obilježio sjajan pogodak Denisa.