Reuters
Reuters

VIDEO Remi Sassuola i Bologne u zadnjem susretu kola

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 08.05.23. | 22:40

Obje su momčadi time ostale u miru sredine ljestvice, Sassuola je na 13. mjestu, dok je Bologna deseta.

U posljednjem susretu 34. kola talijanske Serie A nije bilo pobjednika, nogometaši Sassuola i Bologne su odigrali 1-1.

Domaćin je poveo u 15. minuti kada je strijelac bio Berardi (Gol pogledajte OVDJE, Arenasport), no gosti iz Bologne su bod dohvatili pogotkom Argentinca Domingueza u 42. minuti. (Gol pogledajte OVDJE, Arenasport) Upravo je strijelca za Bolognu u 78. minuti na travnjaku zamijenio hrvatski nogometaš Nikola Moro. MArtin Erlić odigrao je cijeli susret za svoju momčad.

Bologna nije u posebno dobroj formi na kraju sezone te je u posljednjih pet nastupa upisala tri remija i dva poraza. (hina/g)