REUTERS/Ciro De Luca

VIDEO Remi Bologne i Udinesea, Moro ostao na klupi

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 28.04.24. | 18:01

Bologna je četvrta na ljestvici sa 63 boda, dva manje od trećeg Juventusa, a pet više uz utakmicu više od pete Rome

Nogometaši Bologne i Udinesea igrali su 1-1 (0-1) u susretu 34. kola talijanskog prvenstva.

Gosti, koji se grčevito bore za ostanak, poveli su krajem prvog poluvremena golom Payera (45+1), ali domći su iako s igračem manje u nastavku uspjeli poravnati kada je vratar Udinesea Okoye pogrešno procijenio let lopte nakon što je Saelemaekers (78) izveo slobodni udarac iskosa s lijeve strane.

Pogotke pogledajte OVDJE (Arena Sport)

Nikola Moro ostao je na klupi Bologne koja je četvrta na ljestvici sa 63 boda, dva manje od trećeg Juventusa, a pet više uz utakmicu više od pete Rome, dok je Antonio Tikvić ostao na klupi Udinesea koji je ostao u zoni ispadanja, 18. sa 29 bodova, odnosno dva manje od 15. Verone, 16. Frosinonea i 17. Empolija koji kasnije u nedjelju gostuje kod Atalante.