Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 18.12.14. | 08:22

U finalu Svjetskog klupskog prvenstva igrat će Real Madrid i argentinski San Lorenzo.

San Lorenzo je sinoć u polufinalu u Marakešu, teže nego što se očekivalo, tek nakon produžetaka s 2:1 svladao novozelandski Auckland City.

Južnoamerički prvaci poveli su golom Pabla Barrientosa u 45. minuti, a izjednačenje Auckland Cityju donio je Angel Berlanga u 67. minuti. Do pobjedničkog gola San Lorenzo je stigao u trećoj minuti produžetka zahvaljujući Mauru Matosu.

Podsjetimo, u utorak navečer Real Madrid je pobijedio meksički Cruz Azul s 4:0, golovima Sergija Ramosa, Karima Benzeme, Garetha Balea i Isca.

Finale između Real Madrida i San Lorenza, te susret za treće mjesto u kojem se sastaju Cruz Azul i Auckland City, na rasporedu su 20. prosinca u Marakešu.