Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 01.03.17. | 21:23

Rakitić je bio strijelac u visokoj pobjedi Barcelone nad Gijonom!

Dvije utakmice prepune golova vidjeli smo u večerašnje dvije utakmice španjolske La Lige!

Barcelona je na Camp Nou trenirala strogoću protiv fenjeraša Gijona. Golijadu je otvorio Messi pogotkom već u 9. minuti, a u 11. minuti već je bilo 2:0 kada je Gijonov Rodriguez zabio autogol.

Gijon je malo zabrinuo navijače Barcelone kada je u 21. minuti smanjio na 2:1, ali stvari je na dva razlike vratio Luis Suarez golom već šest minuta kasnije. U drugom dijelu Barcelona je ponizila Gijon sa još tri gola.

Prvo je Paco Alcacer u 49. povisio na 4:1, da bi u 65. Neymar sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca zabio i peti.

„Točku na i“ ponižavanja Gijona, za koji večeras nije nastupio naš Duje Čop, stavio je Ivan Rakitić, lijepim golom u 87. minuti.

Villarreal je kod Osasune slavio s također uvjerljivih 4:1. Strijelci za „Žutu podmornicu“ bili su Soriano u 2., Soldado u 27. te Borre u 74. i 78., dok je za Osasunu počasni gol zabio Torres u 64. minuti susreta.