Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 01.04.17. | 22:53

Monaco je odigrao jednu od lošijih partija ove sezone.

Monaco se malo pribrao nakon primljenog pogotka, a u 27. minuti stiglo je izjednačenje sjajnim pogotkom Thomasa Lemara koji je još jednom pokazao kakav talent posjeduje. Fantastičan gol pogledajte u videu.

Do novog pogotka trebalo se čekati do samog kraja poluvremena kada PSG postiže ključan pogodak na utakmici. Nakon odličnog proigravanje Angel Di Maria vratio je prednost Parižanima pred odlazak na odmor što je dodatno poljuljalo Monaco.

Zadnji korak prema obrani naslova PSG je napravio već u 54. minuti kada je Veratti sjajno ubacio Cavaniju koji iz sjajnog voleja postiže gol za 3:1 i baca Monaco u 'knockdown' iz kojeg se više nisu vratiti. Još jedan fantastičan pogodak pogledajte u videu.

Na kraju utakmice je Edinson Cavani postigao još jedan pogodak i stavio točku na i ove utakmice u kojoj je Monaco odigrao možda i najlošije ove sezone i potpuno razočarao. Loša je ovo uvertira za njih pred važne ligaške duele, ali i četvrtfinale Lige prvaka.