Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 27.12.16. | 09:16

Hrvatski vratar Matej Delač zabilježio je veliku pogrešku u jučerašnjoj utakmici protiv Club Bruggea.

U 21. kolu belgijskog prvenstva Club Brugge je svladao Mouscron s 2:1, a u redovima gostiju je na golu branio hrvatski vratar Matej Delač. I nije se proslavio. Njegova je momčad senzacionalno vodila 1:0 od osme minute i bila na pragu senzacije, a onda je u 61. minuti veliki i neobjašnjivi kiks imao Delač. Lopta mu je nakon jednog dalekometnog slobodnog udarca uspjela nekako proći, iako se činilo da će je bez problema uhvatiti jer je bio na pravom mjestu i završila nesretno u mreži za 1:1. Sedam minuta kasnije su domaćini postigli novi pogodak i susret je bio riješen.

24-godišnji Delač brani u belgijskom Mouscronu na posudbi iz Chelseaja. U londonski klub je stigao iz zaprešićkog Intera 2010. godine ali je od tada stalno na posudbama.

(Foto: Screenshot Youtube)