Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 11.12.16. | 20:47

Duje Čop je večeras zabio fantastičan zgoditak!

Duje Čop završio je na naslovnicama nakon što je u nedavnom ogledu njegovog Sportinga iz Gijona i madridskog Reala pokušao glumiti Davora Šukera pri izvođenju jedanaesterca, da bi nakon groznog promašaja završio ismijavan kao Simone Zaza.

Danas se zato naš reprezentativac iskupio, i to sjajnim pogotkom u drugoj minuti sudačke nadoknade utakmice protiv Espanyola. Čop je milimetarski precizno prebacio živi zid domaćina i pogodio mrežu, ali ispalo je da je taj pogodak malo koristio. Espanyol je u tom trenutku imao sigurnih 2:0, do kojih je došao pogocima Caiceda i Baptistaa tek minutu prije, pa je Čopov eurogol bio tek utješne prirode.