REUTERS/Daniele Mascolo

VIDEO Obrambena stijena! Erlić pospremio u džep Vlahovića i Milika u velikoj pobjedi Sassuola

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 16.04.23. | 20:45

Velika pobjeda za brončanog Vatrenog.

Hrvatski reprezentativni stoper Martin Erlić odigrao je svih 90 minuta za Sassuolo u 1:0 domaćoj pobjedi protiv Juventusa u susretu 30. kola Serie A. Za jedini pogodak pobrinuo se Defrel u 64. minuti dok je Erlić odlično komandirao obranom koja je zaustavila sve napade velikana iz Torina. Hrvatski reprezentativac bio je ponajbolje ocijenjeni igrač utakmice, a u potpunosti je otupio oštricu Juventusovog napada u kojem su bili Vlahović i Milik. Ovom pobjedom Sassuolo je skočio na 10. mjesto ljestvice sa 40 bodova, samo četiri manje od sedmog Juventusa.

Golove s utakmice pogledajte OVDJE. (Arenasport)

Ranije u nedjelju su igrači Torina, kojega vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, i Salernitane odigrali su 1-1 (0-1). Goste je u prednost doveo Vilhena (9), a poravnao je Sanabria (57). Nikola Vlašić ušao je u igru za Torino u 38. minuti dok je Domagoj Bradarić odigrao čitav susret za Salernitanu. Torino je 12. na ljestvici sa 39 bodova, koliko ima i 11. Udinese, dok je Salernitana 15. sa 30 bodova.

Uvjerljivo vodeći je Napoli sa 75 bodova, 14 manje ima drugi Lazio.