Reuters/Jason Cairnduff

VIDEO Novo razočaranje za navijače Uniteda, Villa do komotne pobjede nad Šumarima

Vrijeme Čitanja: 2min | sub. 24.02.24. | 18:20

United sve dalje od četvrtog mjesta...

Nogometaši Aston Ville učvrstili su se na četvrtom mjestu ljestvice engleskog prvenstva domaćom 4-2 (3-1) pobjedom protiv Nottingham Foresta u susretu 26. kola.

Villa je odlično krenula u dvoboj te povela 3-0 golom Watkinsa (4.) i s dva pogotka Douglasa Luiza (29., 39.), no Forest je uspio preko Niakhatea (45+4) i Gibbs-Whitea (48.) krajem prvog i početkom drugog poluvremena smanjiti na 3-2 no Bailey (61.) je golom za 4-2 potvrdio pobjedu domaćih.

Villa je četvrta sa 52 boda, pet više od petog Tottenham Hotspura, a tri manje od trećeg Arsenala, dok je Forest ostao 16. sa 24 boda, četiri više od 18. Luton Towna koji se nalazi u zoni ispadanja.

Golove pogledajte OVDJE (Arena Sport)

Navijači Manchester Uniteda pretrpjeli su još jedan šamar otkako njihovu momčad vodi Erik ten Hag, u subotu je United na svom Old Traffordu izgubio od Fulhama sa 1-2 (0-0). Bassey (65.) je sredinom drugog poluvremena doveo Fulham u vodstvo, činilo se kako je Maguire (89.) uspio spasiti bod u završnici, ali Iwobi (90+7) je na samom izdisaju nadoknade pogodio za pobjedu londonskog sastava.

United je ostao šesti sa 44 boda, dok je Fulham 12. sa 32 boda.

Everon je bio nadomak važne pobjede u borbi za ostanak, na gostovanju kod Brighton and Hove Albiona je vodio sa 1-0 i imao igrača više sve do sudačke nadoknade, ali dvoboj je okončan podjelom bodova. Branthwaite (73.) je doveo Everton u pred nost, a Dunk (90+5) je pogodio za konačnih 1-1.

Everton je 17. sa 21 bodom, jednim više od 18. Lutona, dok je Brighton sedmi sa 39 bodova.