REUTERS/Molly Darlington

VIDEO Novi kiks Uniteda, osvojili samo bod kod Bournemoutha

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 13.04.24. | 20:42

Crveni vragovi pali su na 7. mjesto prvenstvene ljestvice

Zanimljivu su utakmicu 33. kola engleske Premier lige odigrali nogometaši Bournemoutha i Manchester Uniteda koja je završila bez pobjednika 2-2.

Bournemouth je poveo u 16. minuti kada se Solanke driblingom riješio čuvara i precizno pogodio za 1-0. Gosti su izjednačili u 31., a iz blizine je pod gredu pogodio Bruno Fernandes.

Kratko je stajao remi kao aktualan rezultat jer je Kluivert u 36. minuti pogodio bliži kut za 2-1. Portugalac Bruno Fernandes je svoj drugi pogodak postigao u 65. minuti kada je pogodio s bijele točke za končanih 2-2.

Golove s utakmice pogledajte OVDJE (Arenasport)

Do kraja dvoboja su obje momčadi propuštale šanse za pobjedu. Čak je opasniji bio domaći sastav, ali je završilo neodlučenim rezultatom. Bournemouth je ostao na 12. mjestu ljestvice, dok je Manchester United sedmi.