Reuters/Lee Smith

VIDEO Nottingham Forest nanio Manchester Unitedu novi poraz za kraj turobne 2023.

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 30.12.23. | 20:29

Ostale su još tri utakmice 20. kola Premier lige koje će se odigrati na Staru i Novu godinu te 2. siječnja.

Kraj turobne 2023. Manchester United zaključio je novim porazom, dok je Nottingham forest novom 2-1 pobjedom, nakon što je na Boxing day s istim rezzultatom nadvisio Newcatsle, stigao do 20. prvenstvenog boda čime je pobjegao iz zone ispadanja.

U prvom dijelu nije bilo pogodaka, no u istome je Manchester United uputio tek jedan udarac na vrata Matta Turnera. Iz tog razloga Erik Ten Haag napravio je dvije promjene u uvodnih 10 minuta nastavka, no to mu nije pomoglo. Forest je poveo u 64. preko Domingueza (VIDEO). Manchester united je izjednačio u 78., nakon što je Marcus Rashford realizirao dodavanje Garnacha koji je presjekao loše dodavanje domaćeg vratara (VIDEO). No, na semaforu je 1-1 stajalo samo četiri minuite. U 82. minuti Morgan Gibbs White fantastičnim udarcem s ruba kaznenog prostora postavio je konačni rezultat.

Pogodak odluke možete pogledati OVDJE.

Manchester United u prvoj utakmici u 2024. dočekuje Tottenham, a Nottingham Forest će pobjedničku seriju pokušati nastaviti na gostovanju kod Brentforda.