REUTERS/Ciro De Luca

VIDEO Napoli preokretom do slavlja and Veronom

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 04.02.24. | 17:24

S ova tri boda Napoli je stigao na sedmo mjesto s 35 bodova

Aktualni talijanski nogometni prvak Napoli u susretu je 23. kola na svom terenu je preokretom stigao do 2-1 (0-0) pobjede protiv Verone.

Gosti, koji se bore za ostanak, stigli su na prag senzacije kada je Coppola u 72. minuti uspio ramenom zahvatiti loptu u skoku i pogoditi mrežu Napolija za prednost. No, u preostalom vremenu domaći su uspjeli probiti bunker Verone i s dva gola upisati očekivana tri boda. Prvo je Ngonge u 79. minuti izjednačio preciznim udarcem nakon povratne lopte Lindstroma, da bi u 87. minuti pobjednički pogodak postigao Kvarachelija odličnim udarcem sa 20-ak metara u sam gornji lijevi kut nemoćnog Montipa.

Pogotke pogledajte OVDJE (Arena Sport)

S ova tri boda Napoli je stigao na sedmo mjesto sa 35 bodova, jednim manje od četvrte Atalante i pete Bologne, a istim učinkom kao šesta Roma, dok je Verona ostala 17. sa 18 bodova, koliko imaju i 18. Cagliari te 19. Empoli, a bodom manje od 15. Sassuola i 16. Udinesea.