Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 16.09.17. | 21:48

Slaba večer u Ligue 1.

U tijeku je i 6. kolo francuske Ligue 1, gdje se Monaco vratio u niz pobjeda nakon šokantnog potopa kod Nice prije dva kola, kada je bilo 4:0.

Danas su sa uvjerljivih 3:0 porazili Strasbourg kod kuće, a golove su zabijali Rony Lopes u 44. te Falcao, i to u 51. i 67. minuti susreta. Tom su pobjedom stigli na isti broj bodova kao i vodeći PSG, ali pritom Parižani imaju i utakmicu manje.

Općenito danas nije bio presadržajan dan u francuskom nogometu; tek četiri gola su pala na preostale četiri utakmice. St. Etienne je u gostima svladao Dijon golom Bambe iz najstrože kazne u 49. minuti; Nantesu je pobjedu protiv Caena, za kojeg je čitav susret odigrao i naš Ivan Santini, donio Girotto golom u 73. minuti, dok je s 1:0 slavio i Montpellier, na gostovanju kod Troyesa. Guingamp je također istim rezultatom porazio Lille, strijelac je bio Didot u trećoj minuti sudačke nadoknade.