REUTERS/Stephanie Lecocq

VIDEO Monaco spriječio proslavu naslova, ali PSG je već stavio jednu ruku na trofej

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 25.04.24. | 08:01

Novu priliku za obranu naslova imaju već u subotu

Nogometaši PSG-a svladali su u gostima Lorient s 4-1 u 29. kolu francuske lige, te došli nadomak naslova prvaka Ligue 1.

Pretposljednji Lorient nije imao pravih šansi protiv vodeće momčadi lige iz Pariza. Ousmane Dembele je u 19. minuti zabio za 10, a Kylian Mbappe je u 22. postigao svoj 25. ovosezonski gol za 20.

Mbappe i Dembele sudjelovali su i kod trećeg pogotka pariške momčadi, u 60. minuti Mbappe je bio dodavač, a Dembele drugi put na utakmici strijelac. Mbappe je u 90. minuti zabio drugi put na utakmici za svoj 26. prvenstveni pogodak i 20. pobjedu Parižana ove sezone.

Golove s utakmice pogledajte OVDJE (Arenasport)

No, igrači PSG-a ipak nisu proslavili naslov prvaka četiri kola prije kraja Francuske lige zbog pobjede Monaca u 29. kolu. Društvo iz Kneževine je golom Fofane (62) u Monte Carlu pobijedilo Lille s 1-0 i na drugom mjestu sada ima 11 bodova manje od Parižana.

U trećem jučerašnjem dvoboju Marseille i Nice su odigrali 2-2.