REUTERS/Massimo Pinca

VIDEO Milik hat-trickom poslao Juventus u polufinale Kupa

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 11.01.24. | 23:03

Milik je zatresao mrežu i u 57. minuti, no njegov četvrti gol je poništen nakon asistencija VAR-a

Nogometaši Juventusa rutinski su izborili plasman u polufinale Kupa nakon što su u Torinu pobijedili Frosinone sa 4-0.

Frosinone je priredio veliko iznenađenje u osmini finala svladavši Napoli sa 4-0, ali protiv torinske Stare dame nije išlo. Juventus nikada nije izgubio od Frosinonea u Serie A, a pobijedio je u šest od sedam ligaških susreta.

Domaćin je poveo već u 11. minuti golom Arkadiusza Milika (VIDEO, Arena Sport) iz jedanaesterca nakon što je Por Lirola srušio Fabia Mirettija. Poljski napadač je u 38. minuti zabio i drugi gol (VIDEO, Arena Sport) na utakmici, a sjajnu predstavu okrunio je hat-trickom u 48. minuti (VIDEO, Arena Sport). Milik je zatresao mrežu i u 57. minuti, no njegov četvrti gol je poništen nakon asistencija VAR-a. Konačnih 4-0 postavio je Kenan Yildriz u 61. minuti (VIDEO, Arena Sport).

Juventus će u polufinalu igrati protiv Lazia koji je u srijedu u Derbyju della Capitale porazio Romu sa 1-0.