Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 18.01.15. | 17:28

Milan je doživio novi šokantan poraz za Giuseppe Meazzi. U 19. kolu je od momčadi Pippa Iznaghija bila bolja Atalanta.

Domaćini su većim dijelom utakmice imali veći posjed lopte u nogama, ali nisu uspijevali stvoriti previše izglednih prilika. Na kraju je jedini pogodak na utakmici postigao Denis u 33. minuti, a to je bilo dovoljno da Atalanta uzme 3 boda.

Poslijepodne u Italiji pripalo je gostima koji su ostvarili još tri pobjede i dva remija. Do pobjede u zadnjoj minuti došla je Fiorentina, a junak je bio Babacar.

Još su dvije utakmice odlučene u samoj završnici i to kaznenim udarcima. U odličnoj utakmici u Genovi domaćini su penalom Fetfatzidisa došli do boda protiv razigranog Sassuola u čijim redovima nije bilo Šime Vrsaljka, a Cagliari je u Udinama golom Avelara uzeo bod. Duje Čop je igrao posljednjih 12 minuta.

Do pobjede protiv posljednje Parme došla je Sampdoria i tako ostala na 4. mjestu tablice, a slavio je i Torino u Ceseni.

Serie A, 19. kolo:

Milan – Atalanta 0:1 (Denis 33')
Cesena – Torino 2:3 (Brienza 43'-11m, 85'-11m/Benassi 20', Quagliarella 22', Lopez 87')
Chievo – Fiorentina 1:2 (Pellissier 72'/Rodriguez 35', Babacar 90')
Genoa – Sassuolo 3:3 (Falque 25', Fetfatzidis 53', 90'-11m/Berardi 19'-11m, 69', Missiroli 50')
Parma – Sampdoria 0:2 (Bergessio 54', Soriano 70')
Udinese – Cagliari 2:2 (Allan 55', Thereau 56'/Joao 39', Avelar 90'-11m)