Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 05.09.15. | 09:55

Sinoć je odigrano nekoliko prijateljskih susreta reprezentacija.

Derbi su igrali Portugal i Francuska, a naslovnicu Cristianu Ronaldu i skupom pojačanju Man Uniteda Anthonyju Martialu ukrao je Mathieu Valbuena. Omaleni „španer“ fantastično je u 85. minuti pogodio iz slobodnog udarca za pobjedu Francuza 1:0.

Ronaldo je za Portugal igrao do 67. minute, dok je posljednjih 15-ak minuta za goste zaigrao Martial. Bio je to debi za francusku reprezentaciju ovog 19-godišnjaka, kojeg je Manchester United u finišu prijelaznog roka doveo za senzacionalne novce.

Argentina je u Houstonu demolirala Boliviju sa 7:0, a po dva pogotka postigli su Lavezzi, Aguero i Messi. Konačni rezultat u završnici je postavio mladi Angel Correa, velika nada Atletico Madrida.

SAD je s 2:1 svladao Peru i to nakon što je gubio na poluvremenu, dok je Urugvaj s 1:0 pobijedio Panamu. Bogato golovima bilo je na dvoboju Meksika i Trinidad i Tobaga – završilo je 3:3.

Prijateljske utakmice:

Portugal – Francuska 0:1 (Valbuena 85')
Argentina – Bolivija 7:0 (Lavezzi 5' i 41', Aguero 33' i 59', Messi 67' i 75', Correa 84')
SAD – Peru 2:1 (Altidore 59' i 68' / Chavez 20')
Panama – Urugvaj 0:1 (Stuani 82')
Meksiko – Trinidad i Tobago 3:3 (Esquivel 41', a.g. Cyrus 56', Herrera 85' / Glenn 7', Cummings 39', Jones 79')

Portugalska nogometna reprezentacijaFrancuska nogometna reprezentacijaMathieu ValbuenaCristiano RonaldoAnthony MartialArgentinska nogometna reprezentacijaLionel MessiSergio AgueroEzequiel LavezziPrijateljska utakmica