Reuters/Peter Cziborra

VIDEO Luton se pokazao kao tvrd orah, ali Højlundova dva pogotka donijela su Unitedu tri boda!

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 18.02.24. | 19:32

Danski napadač bio je junak pobjede Crvenih vragova

U susretu 25. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester United je na gostovanju pobijedio Luton Town sa 2-1 izborivši petu uzastopnu pobjedu u svim natjecanjima.

Sva tri gola pala su u prvih 14 minuta susreta. United je poveo već u prvoj minuti golom Rasmusa Hojlunda, isti je igrač u sedmoj minuti zabio za 2-0, a golijadu je nastavio Carlton Morris smanjivši na 2-1 u 14. minuti.

Sve pogotke s utakmice pogledajte OVDJE (Arena Sport)

Malotko je tada mogao pomisliti kako do kraja susreta više neće biti golova. Bilo je niz prilika na obje strane, ali ne i golova. Najbolju priliku imao je gostujući napadač Alejandro Garnacho koji je u 68. minuti praktički s centra sam krenuo prema Thomasu Kaminskom, ali je belgijski vratar sjajno reagirao.