REUTERS/Vincent West

VIDEO Luis Garcia debitirao porazom, braća Williams pogurala Espanyol prema drugoj ligi

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 08.04.23. | 19:33

Inaki je zabio za vodstvo, Nico je isto potom povećao, da bi počasni pogodak za domaćina postigao Dader.

Athletic Bilbao slavio je sa 2:1 u gostima protiv Espanyola u utakmici 28. kola španjolske La Lige odigranoj u subotu u Barceloni.

Inaki Williams je u 22. minuti donio prednost baskijskoj momčadi. Martin Braithwaite je u 45. minuti zatresao mrežu Athletica, ali je pogodak poništen, jer je prije njegovog udarca lopta pogodila u ruku njegovog suigrača Joselua.

Pogodak za vodstvo Athletica pogledajte OVDJE

U 75. minuti je Nico Williams udvostručio prednost gostiju. Sergi Darder je u 90. minuti donio nadu Espanyolu, nakon pogreške Athleticova vratara Unaija Simona. No, domaćin nije uspio izbjeći šesti prvenstveni poraz u nizu, prvi koji je "potpisao" novi trener Luis Garcia.

Pogodak mlađeg Williamsa za 2:0 pogledajte OVDJE

U završnici dvoboja Espanyol je ostao i s igračem manje kad je Aleix Vidal dobio dva žuta kartona u razmaku od tri sekunde. Prvi je zaradio zbog toga što je ramenom udario Nicu Williamsa u lice, a drugi zbog reakcije na odluku glavnog suca Munuere Montera.