VIDEO Livaković briljira u Turskoj: Sjajna obrana pri 1-0, opet čista mreža

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 01.10.23. | 16:09

Utakmica je završila 5-0

Nogometaši Fenerbahçe u nedjelju su na svom stadionu u azijskom dijelu Istanbula dočekali Rizespora u nadmetanju 7. kola turske Süper Lige.

Poveli su već u 3. minuti golom Szymanskog, a gosti su imali veliku priliku za izjednačenje u 22. minuti, no vratar Fenera Dominik Livaković sjajno je reagirao I obranio udarac  1-0 igrači Fenerbahcea, a udarac u okvir gola u 22. minuti koji je uputio Dala Varešanovića.

Video obrane pogledajte OVDJE (Sportklub).

Na kraju je završilo 5-0, još su zabili Irfan Can Kahveci (47.), Edin Džeko (62.), Dušan Tadić (75.) i Joshua King (90+3.).

Livaković je branio cijelu utakmicu, treća mu je ovo uzastopna bez primljenoga gola i na Sofascoreu zaradio ocjenu 7.0.