REUTERS/Guglielmo Mangiapane

VIDEO Kakav debi za delirij u Rimu: Tudor u posljednjoj minuti sudačke nadoknade srušio Staru damu!

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 30.03.24. | 20:17

Veliko veselje Laziju osigurao je Crnogorac Adam Marušić

Hrvatski trener Igor Tudor pobjednički je započeo svoj mandat na klupi Lazija, dramatičnom 1-0 domaćom pobjedom protiv Juventusa u susretu 30. kola talijanskog noogmetnog prvenstva ostvarenom pogotkom u posljednjoj minuti sudačke nadoknade.

Veliko veselje domaćima osigurao je Crnogorac Adam Marušić koji je u trećoj minuti sudačke nadoknade snažnim udarcem glavom postigao svoj prvi gol sezone nakon ubačaja Guendouzija, inače bivšeg Tudorova igrača iz Marseillea.

Pogodak pogledajte OVDJE (Arenasport).

Ovom pobjedom Lazio je skočio na sedmo mjesto ljestvice sa 46 bodova, dok je Juventus ostao treći sa 59.

Uvjerljivo vodeći je Inter sa 76 bodova, 14 više od drugog Milana.