REUTERS/Massimo Pinca

VIDEO Juventus četvrtu utakmicu zaredom bez pobjede, Chiesa u 90+1. promašio tri boda

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 17.02.24. | 20:27

Iako su i dalje drugi, u Torinu su se već na neki način oprostili od Scudetta

Četvrtu prvenstvenu utakmicu u nizu Juventus je ostao bez pobjede, klub iz Torina je u 25. kolu talijanske Serie A gostovao kod Verone gdje je odigrao 2-2.

U posljednje četiri ligaške utakmice Juventus je upisao dva remija i dva poraza te je potpuno izgubio korak s vodećim Interom koji mu sada bježi za devet bodova. Ujedno Inter ima i utakmicu manje.

Na ovom gostovanju Juventus je dva puta morao stizati zaostatak. Gol za 1-0 Verone dao je Folorunsho u 11. minuti, a za 2-1 Noslin u 52. minuti. Juventus su u igru vraćali Vlahović, koji je u 28. minuti realizirao jedanaesterac za 1-1 te Rabiot, koji je u 55. pogodio za konačnih 2-2.

Pogotke s utakmice pogledajte OVDJE (Arena Sport)

Juventus je imao nekoliko dobrih prilika za preokret i pobjedu 3-2, ali su sve ostale neiskorištene. Najbolju je imao Chiesa (90+1.) kada je fantastično reagirao vratar Verone Montipo i nogom obranio udarac.