EXPA/ laPresse/ Giovanni Evangelista/EXPA

VIDEO Hrvatski sudar u Serie A okončan pobjedom Leccea, domaćin došao do pobjede u 89. minuti

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 16.12.23. | 17:22

Marin Pongračić odradio je svih 90 minuta u redovima slavljeničke momčadi.

U prvom subotnjem susretu 16. kola talijanske Serie A nogometaši Leccea su pred svojim navijačima svladali Frosinone 2-1.

Do bodova je Lecce stigao u 89. minuti kada je za 2-1 zabio Ramadani, a klub s juga Italije time je skočio na 11. mjesto ljestvice. Frosinone je i dalje vrlo slab gost, ove sezone na strani ima samo dva remija i ovo mu je bio šesti poraz.

Prije toga su oba pogotka postignuta u prvom poluvremenu. Lecce je poveo golom Piccolija u 11. minuti, dok je u 33. izjednačio Kaio Jorge koji je bio precizan s bijele točke.

Sve pogotke s utakmice pogledajte OVDJE (Arenasport)

Hrvatski nogometaš Marin Pongračić je odigrao cijelu utakmicu za Lecce, dok je Karlo Lulić ostao tijekom cijelog susreta na gostujućoj klupi za pričuve pa je tako u 'hrvatskom ogledu' u Serie A pobjedu odnio povremeni Vatreni.

U nedjelju igraju Milan - Monza, Fiorentina - Verona, Udinese - Sassulo, Bologna - Roma i Lazio - Inter, dok je posljednja utakmica na rasporedu u ponedjeljak. Igrat će Atalanta - Salernitana.