Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 19.10.14. | 13:07

Hrvatski napadač Ivan Santini bio je sinoć junak svog Kortrijka...

Kotrijk je u 11. kolu belgijske Pro lige dočekao Waasland-Beveren i pobijedio s 2:1, a oba pogotka zabio je Santini. U sedmoj minuti donio je hrvatski napadač domaćinu prednost, koju sredinom nastavka s bijele točke poništava Emond.

Ipak, u 92. minuti Santini je opet strijelac za petu ovosezonsku pobjedu Kotrijka koji je skočio na šesto mjesto. S (n)ova dva gola Zadranin je došao do brojke od šest pogodaka, te se nalazi na trećem mjestu liste najboljih strijelaca belgijskog prvenstva. Ispred su tek Gounongbe iz Westerloa s devet pogodaka, te Diaby iz Mouscrona sa sedam golova.

Usput, spomenimo i da su za Waasland-Beveren nastupila dva hrvatska nogometaša. Hrvoje Čale ušao je u 75. minuti, a Ante Vukušić je igrao do 59. minute.

(Foto: Facebook)