REUTERS/Juan Medina

VIDEO Getafe s 3-1 slavio kod novog drugoligaša Almerije

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 27.04.24. | 18:28

Nogometaši Getafea upisali su gostujuću pobjedu u 33. kolu španjolske La Lige, s 3-1 su pobijedili Almeriju, posljednju momčad na ljestvici, koja je ovim porazom i matematički ispala iz elite.

Junak utakmice bio je engleski nogometaš Greenwood koji je postigao dva gola za Getafe, a za treći je asistirao Jaimeu Mati. Na poluvremenu je Almeria imala 1-1 nakon što je Lozano krajem prvog dijela pogodio za 1-1, ali pad je uslijedio u nastavku, a Greenwood i Mata su zabijali za konačnih 3-1. Golove pogledajte OVDJE. (Arenasport)

Getafe je napravio korak naprijed na ljestvici te je trenutačno na devetom mjestu. (Hina)