Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

VIDEO Farmaceuti objavili slavlje Podravskih štuka: “Iskrena emocija je sve!”

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 21.04.23. | 22:26

Večeras ide dupla porcija tople čokolade!

Rezultatom 2:1 Slaven Belupo je svladao Osijek te su svojeg današnjeg protivnika prestigli na četvrtom mjestu HNL-a. Krstanović je u 90+6. prvo zabio za 1:1 s bijele točke, da bi onda tri minute kasnije u svojem drugom HNL nastupu Marco Boras postavio konačan rezultat.

Pričat će se još neko vrijeme o sudačkim odlukama, odnosno kaznenom udarcu kojeg je dosudio Ivan Bebek, a očekivano su poslije utakmice dvojica trenera bila dijametralno suprotnog raspoloženja.

Emotivni Zekić bio je na rubu suza, a od sreće su skakale Podravske štuke čije je slavlje posebno razveselilo ljude iz kluba koji su njihove urlike objavili na društvenim mrežama uz opis ‘Iskrena emocija je sve’.

Kako je najmlađa navijačka skupina u Hrvatskoj proslavila pogodak Farmaceuta pogledajte u nastavku: