Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 18.11.16. | 20:37

Kolumbijac je danas nastavio golgeterski niz u francuskom prvenstvu.

Radamel Falcao je opet u formi. Napadač Monaca je došao do petog gola u sedam nastupa u Ligue 1, a način na koji se večeras upisao u listu strijelaca je poseban.

Nije Falcao postigao nikakav spektakularan gol, našao se na pravom mjestu u pravo vrijeme nakon odličnog kontranapada momčadi iz Kneževine, ali je mrežu zatresao nakon svojeg prvog dodira s loptom.

Naime, Falcao je utakmicu protiv Lorienta počeo na klupi, a u igru je ušao u 63. minuti pri rezultatu 0:0. Već u 64. na semaforu je pisalo 0:1 uz Falcaovo ime…

Taj gol je potpuno otvorio utakmicu – tek tri minute kasnije Thomas Lemar je riješio pitanje pobjednika lijepim golom iz slobodnog udarca da bi pobjedu potvrdio Gabriel Boschilia u 4. minuti sudačke nadoknade. Danijel Subašić je bio na golu svoje momčadi.

Monaco je ovom pobjedom barem privremeno preuzeo vrh tablice francuskog prvenstva. Trenutno ima 29 bodova, baš kao Nice koja u nedjelju igra utakmicu protiv Saint-Etiennea. Večeras se igra i utakmica između Lillea i Lyona.