REUTERS/Carl Recine

VIDEO Endrick odveo desetkovani Brazil do pobjede na Wembleyu

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 23.03.24. | 22:34

Seleçao je spustio Engleze na zemlju

Nogometna reprezentacija Brazila svladala je Englesku s minimalnih 1-0 gostujući na Wembleyju u prijateljskom dvoboju.

U sadržajnom dvoboju jedini je pogodak pao u 80. minuti, a postigao ga je 17-godišnji napadač Endrick nakon udarca Viniciusa Juniora. Endrick je u igru ušao u 71. minuti zamijenivši Rodryga.

Pogodak pogledajte OVDJE

Gostujuću pobjedu ostvarila je i Austrija koja je s 2-0 slavila protiv Slovačke u Bratislavi. Christoph Baumgartner je već u 1. minuti svladao Martina Dubravku, a konačnih 2-0 postavio je Andreas Weimann u 82. minuti.

Dvoboj Irske i Belgije u Dublinu završio je bez pogodaka, a najbliže mu je bila domaća reprezentacija koja je u 28. minuti imala kazneni udarac zbog igranja rukom. Evan Ferguson je bio izvođač, ali je njegov udarac belgijski vratar Matz Sels uspio obraniti.

Pogodaka nije bilo ni u Kopenhagenu, gdje je Danska na Parkenu ugostila Švicarsku.