Screenshot
Screenshot

VIDEO Dinamo pregazio Astanu u prvom dijelu, pogledajte lukavu reakciju kod gola Petkovića

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 25.07.23. | 20:56

Sjajna igra Modrih.

Dinamo nakon prvog poluvremena vodi 3-0 protiv Astane. Modri su potpuno izdominirali u prvom poluvremenu gdje su pregazili prvaka Kazahstana i pogotkom Petkovića te uz dva gola Ivanuševa došli su do velike prednosti.

Dinamo je došao do potpuno zasluženog vodstva. Zaspali su gosti kod sudačkog podbacivanja, Modri su brzom kombinacijom ostavili loptu Petkoviću, koji je s 14-15 metara pucao, a lopta je uz pomoć Špikića matirala Čondrića.

Gol Petkovića za 1-0 pogledajte OVDJE (MaxSport)

Drugi i treći gol djelo su Luke Ivanušeca. Prvo je primio je loptu na 20-ak metara, pokušala su mu trojica gostujućih igrača uzeti loptu, nisu uspjeli, a reprezentativac Hrvatske je s nekih 17 metara prekrasno pogodio malu mrežicu daljeg kuta za 2-0.

Dvije minute kasnije, glavom je zabio nakon ubačaja Moharramija.

Gol Ivanušeca za 2-0 pogledajte OVDJE (MaxSport)

Gol Ivanušeca za 3-0 pogledajte OVDJE (MaxSport)