Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 04.01.15. | 08:26

Momčad iz La Coruñe uzela je velika tri boda s kojima je dodatno pobjegla od zone za ispadanje.

Deportivo je s minimalnih 1:0 svladao 11. momčad Primere Athletic Bilbao. Pogodak je djelo Cavaleira u 24. minuti nakon sjajne asistencije Bergantiñosa. Napadač domaćina sam je izašao pred Athleticovog golmana i bez problema je pronašao put do mreže. S nova je tri boda momčad iz La Coruñe napravila veliki odmah od zone za ispadanje.

Mnogo bolji susret pratio se na La Rosaledi. Favorizirana Malaga izgubila je od Almerije 1:2, u utakmici s 11 žutih kartona, ali i jednim crvenim. Kolika će borba biti na terenu pokazao je i uvodni dio susreta, a prvi gol pada u 39. minuti, strijelac je za gostujući sastav Hemed. Domaćini odgovaraju tek u 73. minuti pogotkom za izjednačenje preko Samuela. Ipak, njihove su nade bile kratkog vijeka. Samo tri minute nakon toga Hemed pogađa za novo vodstvo Almerije iz kaznenog udarca, a ionako uzavrelu atmosferu podgrijava gostujući bek Michel s drugim žutim kartonom u trećoj minuti sudačke nadoknade.