Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 27.08.17. | 18:56

Guingamp rutinski protiv Strasbourga

Nakon što je Lille na čelu s „El Locom“ Marcelom Bielsom u novo francusko prvenstvo ušao s 3:0 pobjedom nad Nantesom, u sljedeća dva kola upisao je dva poraza, 0:3 od Strasbourga i 0:2 od Caena. U trećem kolu Lille je ipak uspio prekinuti seriju poraza i došao do 1:1 na gostovanju kod Angersa.

Nakon prvog poluvremena bez pogodaka Angers je poveo u 60. preko Lassana Coulibalyja, da bi Lille došao do konačnih 1:1 šest minuta kasnije sjajnim pogotkom Nicolasa De Previllea.

Guingamp je pogocima u nastavku utakmice slomio Strasbourg i došao do druge pobjede u prvenstvu. Na 1:0 postavio je Mustapha Diallo, a za konačni rezultat poentirao je Jimmy Briand tri minute prije kraja.

Četvrto kolo francuskog prvenstva zaključit će se večerašnjim derbijem između Monaca i Marseillea.