REUTERS/Diego Vara

VIDEO Coupe de France: Lovren i Duje Ćaleta-Car prvi polufinalisti

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 28.02.24. | 08:37

Nakon 90 minuta nije bilo pogodaka pa se odmah pristupilo udarcima s bijele točke

Nogometaši Lyona prvi su polufinalisti ovosezonskog izdanja Francuskog kupa, oni su u četvrtfinalu na svom terenu svladali Strasbourg boljim izvođenjem 11-eraca sa 4-3.

Nakon 90 minuta nije bilo pogodaka pa se odmah pristupilo udarcima s bijele točke, a domaći vratar Lucas Perri odmah je obranio pokušaj Delainea i dao prednost svojoj momčadi. Tu su prednost igrači Lyona sigurnim izvođenjem i držali sve do pete serije kada je kapetan gostiju Perrin promašio čitava vrata čime je dvoboj bio okončan.