Vrijeme Čitanja: 2min | sub. 14.01.17. | 18:09

Odigrano je šest utakmica 21. kola Premiershipa.

West Ham našeg Slavena Bilića je pred svojim navijačima na Olimpijskom stadionu u Londonu svladao Crystal Palace s 3:0 i to bez svog najboljeg igrača Dimitrija Payeta, kojeg je hrvatski menadžer izbacio iz momčadi uoči ove utakmice s objašnjenjem kako Payet ne želi igrati za njih.

Danas 'Čekićarima' Payet nije nedostajao. Susret protiv Crystal Palacea domaćini su riješili u drugom poluvremenu. Golijadu je otvorio Feghouli u 68. minuti, pa 11 minuta kasnije nastavio Carroll prekrasnim pogotkom škaricama, a točku na i za vrijedna tri boda, stavio je Lanzini u 86. minuti.

<iframe frameborder="0" width="640" height="360" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x58isxc" allowfullscreen></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/x58isxc_all-goals-highlights-hd-west-ham-united-3-0-crystal-palace-14-01-2017_sport" target="_blank">All Goals &amp; Highlights HD - West Ham United 3-0...</a> <i>by <a href="http://www.dailymotion.com/videosansebastian" target="_blank">videosansebastian</a></i>

West Ham je tako došao do sedme prvenstvene pobjede ove sezone, nakon dva poraza zaredom i ima 25 bodova, kao i 11. plasirani Bournemouth.

Crystal Palace je trećim uzastopnim porazom, a 13. ove sezone, ostao za dlaku iznad zone ispadanja. Ima isti broj bodova kao i Hull, koji je danas s 3:1 bio bolji od Bournemoutha.

Uvjerljiv nastup zabilježio je Arsenal, koji je s 4:0 slavio u gostima kod fenjeraša Swansea. Giroud je u prvom poluvremenu osigurao vodstvo 'Topnicima', a ono je podebljano u drugih 45 minuta igre. Dva autogola su postigli domaćini, a onda je konačni udarac zadao Sanchez u 74. minuti.

<iframe frameborder="0" width="640" height="360" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x58ijgl" allowfullscreen></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/x58ijgl_all-goals-highlights-hd-swansea-city-fc-0-4-arsenal-14-01-2017%25E1%25B4%25B4%25E1%25B4%25B0_sport" target="_blank">All Goals &amp; highlights HD - Swansea City FC 0-4...</a> <i>by <a href="http://www.dailymotion.com/Live1Goals" target="_blank">Live1Goals</a></i>

Arsenalu je ovo 13. pobjeda u sezoni i trenutno je treći u Premiershipu s bodom manje od drugoplasiranog Tottenhama.