Screenshot Arenasport

VIDEO Bologna šokirala nebeskoplavi dio Rima

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 18.02.24. | 14:59

Prva nedjeljna utakmica 25. kola Serije A pripala gostima

Izgleda da su nogometaši Lazija pošteno proslavli pobjedu nad Bayernom u prvoj utakmici 1/8 finala Lige prvaka…. Jer u Rim je u nedjelju došla Bologna i odnijela sav bodovni plijen!

Bologna je stjecajem okolnosti u zadnja tri kola bila domaćin te dobila sve tri utakmice, Sassuolo (4-2), Lecce (4-0) i Fiorentinu (2-0), a sad je slavila kao gost učvrstivši se na petome mjestu s istim brojem bodova kao i četvrtoplasirana Atalanta koja ima utakmicu manje. Nikola Moro ostao je na klupi gostiju.

Počelo je dobro za domaće, Isaksen je u 18. minuti na Immobileovo dodavanje doveo Lazio u vodstvo. Gosti su, dakako, preuzeli inicijativu I u 39. minuti Azzouzi je izjednačio. Nakon što su gosti u drugom poluvremneu napravili tri, a domaćini četiri zamjene, krenuvši po tri boda, zabila je momčad iz grada pobratima Zagreba, u 78. minuti Zirkzee je školski poklopio centaršut Kristiansena za 1-2, što se ispostavilo kao krajnji rezultat.