Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 22.01.17. | 18:49

Athletic Bilbao i Atletico Madrid podijelili su bodove u 19. kolu španjolskog prvenstva.

Na San Mamesu smo vidjeli čak četiri pogotka u susretu između Athletic Bilbaa i Atletico Madrida. Koke je madridski sastav doveo u vodstvo u trećoj minuti, a onda su domaćini došli do izjednačenje u završnici poluvremena, kada Lekue u 42. minuti zabija za 1:1.

De Marcos je u 56. minuti glavom donio prednost Athleticu, a goste je od poraza spasio Antoine Griezmann sjajnim pogotkom u 80. minuti s 20 metara.

All Goals HD - Athletic Bilbao 2-2 Atletico... by Live1Goals

Šime Vrsaljko odigrao je svih 90 minuta za goste iz Madrida.

Nakon tri pobjede zaredom, Atletico je upisao remi i zadržao je četvrto mjesto na ljestvici.

Dodajmo da je u kasnijem susretu, Sporting iz Gijona odigrao susret bez pogodaka u gostima kod Betisa. Hrvatski napadač Duje Čop je igrao do 76. minute u redovima gostiju.

Primera, 19. kolo:

Athletic Bilbao – Atletico Madrid 2:2 (Lekue 42', de Marcos 56'/Koke 3', Griezmann 80')
Betis - Sporting 0:0
Real Sociedad - Celta Vigo 1:0 (Juanmi 72')